ANASAYFA KURUMSAL FAALİYETLERİMİZ PROJELERİMİZ DEVAM EDEN PROJELER TAMAMLANAN PROJELER İLETİŞİM Türkçe Dil Desteği English Language Support

Hakkımızda

1990 Yılından 2000 yılına kadar çeşitli firmalarda, birçok altyapı ve üst yapı projelerinde şantiye şefliği ve proje müdürlüğü görevlerinde bulunmuş olan İnşaat Mühendisi Selahaddin IŞIKLI, 2000 yılında SOM Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.’ne ortak olmuştur. Burada firma ortağı ve yönetici olarak birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. 2004 Yılında SOM Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurmuş olduğu Kuyucuoğlu İnşaat Selahaddin IŞIKLI şahıs firmasını, 2014 yılında SOM Mühendislik’teki ortaklığını bitirmesi ile KUYUCUOĞLU İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.‘ne çevirmiştir.


Misyonumuz, faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne “Önce İnsan” odaklı olarak İşçi sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutarak, kazandığımız tecrübe, bilgi birikimi, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları birleştirerek sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı bir çalışma kültürünü oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak, mevcut kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak, müşteri memnuniyetini öne çıkaran çalışma anlayışımızdan taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürmektir.

Firma Finansal Bilgiler

Vergi Dairesi : Beykoz Vergi Dairesi
Vergi No : 6010481283
Ticaret Sicil No : 941462
Mersis No : 0601048128300014
Taahhüt Edilen ve Ödenen Sermaye Miktarı : 1.000.000,00 TL

Marka Tescil Belgesi

Kuyucu Marka Tescil Belgesi